+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS
+370 (614) 32 222
IMANTAS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS

Pateikti pasiūlymą užtruks tik 1 min.

Užpildykite pasiūlymo formą ir mes su Jumis akimirksniu susisieksime, pasiūlydami pačią geriausią kainą! Atvykstame į Jūsų nurodytą vietą, sutvarkome visus dokumentus, atsiskaitome grynaisiais iš karto ir patys transportuojame įsigytą transporto priemonę.


Utilizuojame automobilius, sunkvežimius, autobusus, mikroautobusus ir kitas transporto priemones. Taip pat perkame ir iš įmonių.

 
Žemės ūkio technikos supirkimas

Superkame žemės ūkio techniką pačiomis geriausiomis kainomis visoje Lietuvoje! Superkame traktorius ir kitas žemės ūkio technikos priemones, todėl jei prireikė parduoti nebenaudojamą ar sugedusią žemės ūkio techniką, galime Jums padėti.

Žemės ūkio technikos supirkimas vykdomas jau ne vienerius metus, todėl esame sukaupę didelę patirtį, kuri leidžia užtikrinti profesionalias, sklandžias ir labai kokybiškas paslaugas, kuriomis kiekvienas klientas lieka patenkintas.

Nepaisant to, kokių gabaritų žemės ūkio techniką turite, tai nėra problema – atvykstame į Jūsų nurodytą vietą ir Jūsų parduodamą techniką transportuojame patys. Jums nereikia tuo rūpintis ir gaišti savo laiko. Be to, transportuojame be jokių papildomų mokesčių, todėl išvengsite bet kokių galimų išlaidų.

Atvykę į Jūsų nurodytą vietą, pasirašome reikiamus pirkimo-pardavimo dokumentus ir atsiskaitome vietoje grynaisiais. Stengiamės, kad mūsų klientams būtų kuo patogiau ir paprasčiau parduoti savo turimą žemės ūkio techniką.

Dirbame visoje Lietuvoje ir visomis savaitės dienomis, todėl jei Jums staiga prireikė šių paslaugų, nedelskite ir kreipkitės į mūsų specialistus. Mūsų siūlomas traktorių supirkimas ir bet kurios kitos žemės ūkio technikos supirkimas padės Jums gauti pačią geriausią kainą ir turimą techniką parduoti dar tą pačią dieną.

AUTO SUPIRKIMAS VISOJE LIETUVOJE

Jūsų patogumui dirbame 24/7 - užtikriname profesionalias, greitas ir labai patogias automobilių supirkimo paslaugas!