+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (614) 32 222
IMANTAS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS

Pateikti pasiūlymą užtruks tik 1 min.

Užpildykite pasiūlymo formą ir mes su Jumis akimirksniu susisieksime, pasiūlydami pačią geriausią kainą! Atvykstame į Jūsų nurodytą vietą, sutvarkome visus dokumentus, atsiskaitome grynaisiais iš karto ir patys transportuojame įsigytą transporto priemonę.


Utilizuojame automobilius, sunkvežimius, autobusus, mikroautobusus ir kitas transporto priemones. Taip pat perkame ir iš įmonių.

 
Sunkvežimių supirkimas

Sunkvežimių supirkimas – pačiomis geriausiomis kainomis! Jei turite naują, naudotą ar neeksploatuotiną sunkvežimį, kreipkitės ir mes dar tą pačią dieną jį nupirksime.

Superkame sunkvežimius, vilkikus, savivarčius ir kitas didelių gabaritų transporto priemones, todėl susisiekę su mumis, galite labai greitai ir be jokių nesklandumų parduoti savo transporto priemonę.

Stengiamės patenkinti visus savo klientų lūkesčius, todėl neverčiame jų laukti ir visus klausimus išsprendžiame kaip įmanoma operatyviau. Krovininių automobilių supirkimas vykdomas pasitelkiant ilgametę patirtį ir profesionalumą, todėl jei norite kokybiškų paslaugų – mes esame tam, kad Jums pagelbėtume.

Jei norite parduoti turimą krovininį transportą (sunkvežimius, vilkikus, savivarčius ar kt.), Jums nereikės niekur vykti. Atvyksime ten, kur nurodysite. Jūsų parduodamą krovininę transporto priemonę transportuosime patys. Vietoje sutvarkysime visus dokumentus ir atsiskaitysime iš karto. Jums nereikės gaišti savo laiko – visas Jūsų transporto priemonės pardavimo procesas bus labai greitas ir paprastas.

Kai kurie vartotojai, turintys neeksploatuojamus ar tiesiog dėl tam tikrų priežasčių nebenaudojamus sunkvežimius ir kitas didelių gabaritų transporto priemones, mano, kad jų pardavimo procesas bus labai ilgas ir sudėtingas, todėl vilkina ir atidėlioja jų pardavimą. Laimei, to daryti šiomis dienomis neverta. Nenaudojama transporto priemonė bėgant laikui nuvertėja, todėl jei norite gauti geriausią kainą – nieko nelaukite ir susisiekite su mumis!

Profesionalus ir greitas sunkvežimių supirkimas bus Jūsų problemos sprendimas.

AUTO SUPIRKIMAS VISOJE LIETUVOJE

Jūsų patogumui dirbame 24/7 - užtikriname profesionalias, greitas ir labai patogias automobilių supirkimo paslaugas!