+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (614) 32 222
IMANTAS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS

Pateikti pasiūlymą užtruks tik 1 min.

Užpildykite pasiūlymo formą ir mes su Jumis akimirksniu susisieksime, pasiūlydami pačią geriausią kainą! Atvykstame į Jūsų nurodytą vietą, sutvarkome visus dokumentus, atsiskaitome grynaisiais iš karto ir patys transportuojame įsigytą transporto priemonę.


Utilizuojame automobilius, sunkvežimius, autobusus, mikroautobusus ir kitas transporto priemones. Taip pat perkame ir iš įmonių.
Priekabų supirkimas

Turite nenaudojamą priekabą ar puspriekabę? O gal turima priekaba yra neeksploatuotina? Tai nėra svarbu – jei norite ją parduoti, mūsų siūlomas priekabų ir puspriekabių supirkimas gali Jums padėti. Viskas, ką turėtumėte padaryti, tai susisiekti aukščiau nurodytais kontaktiniais duomenimis arba tiesiog užpildyti pasiūlymo formą – tetruksite vos keletą akimirkų, o atsakymo sulauksite iš karto!

Superkame priekabas ir puspriekabes visoje Lietuvoje, todėl nepaisant to, kurioje vietoje gyvenate ar laikote savo transporto priemones, galime atvykti ir nupirkti tai, ką pasiūlysite. Sklandus ir operatyvus puspriekabių ir priekabų supirkimas spėjo pagelbėti daugybei Lietuvos gyventojų, todėl jei ir Jūs jau kurį laiką svarstėte, kaip galėtumėte atsikratyti savo nenaudojamų transporto priemonių ir kartu gauti papildomų lėšų, nebegaiškite laiko ir susisiekite su mumis. Užtikriname, kad sulauksite profesionalaus ir kokybiško aptarnavimo, kuriuo liksite patenkinti.

Superkame puspriekabes ir priekabas nepaisant jų techninės būklės (techninio stovio), pagaminimo metų, gabaritų ar kitų aspektų – jei turite priekabą ar puspriekabę ir norite ją parduoti, mes neabejotinai Jums padėsime, pasiūlydami pačią aukščiausią kainą.

Svarbu nepamiršti, kad kreipdamiesi į mus, galėsite išvengti bet kokios laiko gaišaties. Susisiekę ir pasiūlę savo priekabą ar puspriekabę, Jūsų nurodytoje vietoje mūsų sulauksite Jums tinkamiausiu metu. Vietoje sutvarkysime visus dokumentus, atsiskaitysime grynaisiais pinigais ir Jūsų parduotą priekabą (arba puspriekabę) transportuosime patys.

Priekabų ir puspriekabių supirkimas palengvina visą šių transporto priemonių pardavimo procesą, todėl belieka su mumis susisiekti ir sulaukti geriausio kainos pasiūlymo.

AUTO SUPIRKIMAS VISOJE LIETUVOJE

Jūsų patogumui dirbame 24/7 - užtikriname profesionalias, greitas ir labai patogias automobilių supirkimo paslaugas!