+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS
+370 (614) 32 222
IMANTAS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS

Pateikti pasiūlymą užtruks tik 1 min.

Užpildykite pasiūlymo formą ir mes su Jumis akimirksniu susisieksime, pasiūlydami pačią geriausią kainą! Atvykstame į Jūsų nurodytą vietą, sutvarkome visus dokumentus, atsiskaitome grynaisiais iš karto ir patys transportuojame įsigytą transporto priemonę.


Utilizuojame automobilius, sunkvežimius, autobusus, mikroautobusus ir kitas transporto priemones. Taip pat perkame ir iš įmonių.

 
Mikroautobusų supirkimas

Turite nebenaudojamą arba neeksploatuotiną mikroautobusą? Tuomet mikroautobusų supirkimas yra būtent tai, ko Jūs ieškote! Superkame mikroautobusus pačiomis didžiausiomis kainomis, todėl mūsų klientai gali ne tik papildyti savo kišenes, tačiau taip pat sutaupyti labai daug brangaus laiko.

Net jei iki šiol Jums niekuomet nebuvo tekę naudotis transporto priemonių supirkimo paslaugomis, skubame Jus patikinti – tai yra vienas iš paprasčiausių ir greičiausių būdų išspręsti bet kokios turimos transporto priemonės pardavimo klausimą. Todėl norint parduoti savo turimą mikroautobusą, Jums tereikia kreiptis į mus aukščiau nurodytais telefono numeriais arba vos per minutę užpildyti pasiūlymo formą – atsakymas Jus pasieks per kelias akimirkas.

Nepamirškite, kad superkame mikroautobusus nepaisant jų markės, modelio, metų ar techninės būklės, todėl galite būti tikri, kad Jūsų pasiūlytas mikroautobusas mums tiks!

Mūsų siūlomas mikroautobusų supirkimas pasižymi profesionalumu ir operatyvumu, todėl kreipdamiesi į mus, mikroautobusą parduosite iš karto. Jums nereikės laukti ir gaišti savo laiko. Labai greitai atvyksime ten, kur Jums bus patogiausia, o Jūsų parduotą mikroautobusą transportuosime patys, be jokių papildomų mokesčių.

Be jokios abejonės, sutvarkysime dokumentus ir atsiskaitysime iš karto – grynaisiais. Tai suteikia kur kas didesnį patogumą ir klientams leidžia išvengti bet kokių nepatogumų. Todėl jei pasinaudosite mūsų paslaugomis, dar šiandien galėsite džiaugtis pardavę savo mikroautobusą.

Sklandus mikroautobusų supirkimas taupo Jūsų laiką ir siūlo didelius pinigus!

AUTO SUPIRKIMAS VISOJE LIETUVOJE

Jūsų patogumui dirbame 24/7 - užtikriname profesionalias, greitas ir labai patogias automobilių supirkimo paslaugas!