+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (614) 32 222
IMANTAS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS

Pateikti pasiūlymą užtruks tik 1 min.

Užpildykite pasiūlymo formą ir mes su Jumis akimirksniu susisieksime, pasiūlydami pačią geriausią kainą! Atvykstame į Jūsų nurodytą vietą, sutvarkome visus dokumentus, atsiskaitome grynaisiais iš karto ir patys transportuojame įsigytą transporto priemonę.


Utilizuojame automobilius, sunkvežimius, autobusus, mikroautobusus ir kitas transporto priemones. Taip pat perkame ir iš įmonių.
Automobilių utilizavimas

Siūlome profesionalų, greitą ir sklandų visų transporto priemonių utilizavimą. Automobilių utilizavimas – tai pats lengviausias, paprasčiausias ir, visų svarbiausia, teisėtas būdas atsikratyti jums priklausančia ir jau seniai nebereikalinga transporto priemone.

Utilizuojame automobilius, sunkvežimius, autobusus, mikroautobusus ir kitas transporto priemones, todėl kiekvienas iš Jūsų, turintis nebenaudojamą ar neeksploatuotiną bet kokio tipo transporto priemonę, gali kreiptis į mus ir mes labai operatyviai pasirūpinsime jūsų transporto priemonės utilizavimo klausimu.

Net jei iki šiol manėte, kad geriausias būdas Jums priklausančią nenaudojamą transporto priemonę palikti toliau stovėti kieme ar palikti automobilių sąvartyne – tai tikrai nėra teisingi ir praktiški sprendimai, kurie leistų išvengti didelių papildomų nepatogumų. Jei savo transporto priemonę, kurios seniai neeksploatuojate, laikysite bendrame kieme, galite gauti administracinę baudą. Tuo tarpu, jei savo transporto priemonę paliksite automobilių laužyne, transporto priemonė toliau priklausys jums, o tai reiškia, kad ateityje gali kilti papildomų nepatogumų.

Todėl nėra jokios priežasties delsti ar imtis kitų neefektyvių priemonių – automobilių utilizacija yra pats geriausias ir tinkamiausias sprendimas, kuris jums padeda išvengti įvairių rūpesčių ir taip pat eliminuoja bet kokias galimas išlaidas.

Jei norite atsikratyti savo turima transporto priemone ir tai padaryti legaliai, kreipkitės į mus ir mes tą pačią dieną atvyksime į Jūsų nurodytą vietą! Jums patiems nereikės transportuoti savo transporto priemonės – tuo apsirūpinsime už Jus. Be to, savo klientų patogumui, pasirūpiname visais dokumentais, todėl Jums nebereikės gaišti laiko ir sukti galvos dėl dokumentų pildymo, pateikimo ir kitų užduočių atlikimo.

Turime licenciją, kurios dėka galime teisėtai utilizuoti automobilius, sunkvežimius, autobusus ir visas kitas transporto priemones, todėl Jums nėra dėl ko jaudintis – transporto priemones utilizuosime vadovaudamiesi visomis galiojančiomis taisyklėmis ir šiuolaikiniais standartais.

Taigi, jei Jums reikalingas profesionalus automobilių utilizavimas, skambinkite aukščiau nurodytais telefono numeriais arba užpildykite pasiūlymo formą – atsakymą pateiksime Jums akimirksniu!

AUTO SUPIRKIMAS VISOJE LIETUVOJE

Jūsų patogumui dirbame 24/7 - užtikriname profesionalias, greitas ir labai patogias automobilių supirkimo paslaugas!