+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS
+370 (614) 32 222
IMANTAS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (614) 91 111
RUSLANAS
+370 (640) 23 333
KĘSTUTIS

Pateikti pasiūlymą užtruks tik 1 min.

Užpildykite pasiūlymo formą ir mes su Jumis akimirksniu susisieksime, pasiūlydami pačią geriausią kainą! Atvykstame į Jūsų nurodytą vietą, sutvarkome visus dokumentus, atsiskaitome grynaisiais iš karto ir patys transportuojame įsigytą transporto priemonę.


Utilizuojame automobilius, sunkvežimius, autobusus, mikroautobusus ir kitas transporto priemones. Taip pat perkame ir iš įmonių.

 
Autobusų supirkimas

Greitas ir patogus autobusų supirkimas visuose Lietuvos miestuose! Labai operatyviai atvykstame į bet kurią mūsų šalies vietą ir superkame autobusus pačiomis palankiausiomis kainomis. Tai sklandu, patogu ir praktiška. Jums tereikia susisiekti aukščiau pateiktais telefono numeriais arba užpildyti pasiūlymo formą – atsakome kelių minučių bėgyje.

Autobusų supirkimas vykdomas daugybę metų, todėl galime pasiūlyti puikias kainas ir labai profesionalias autobusų supirkimo paslaugas. Mūsų klientams niekuomet nereikia laukti ir gaišti savo brangaus laiko – vertiname kiekvieną savo klientų sekundę, todėl sutarę dėl Jūsų parduodamo autobuso įsigijimo, į Jums patogią vietą atvykstame iš karto. Be to, nėra svarbu ar Jūsų turimas autobusas yra tvarkingos techninės būklės, ar visiškai neeksploatuojamas – superkame bet kokios būklės ir visų markių bei modelių autobusus. Autobusų transportavimu pasirūpiname patys.

Dokumentus sutvarkome vietoje ir atsiskaitome grynaisiais, todėl Jūsų autobuso pardavimo sandoris įvykdomas labai greitai ir lengvai. Taigi, jei taupote savo laiką ir turimą autobusą norite parduoti kaip įmanoma paprasčiau, nieko nelaukę su mumis susisiekite – galite būti tikri, kad dar šiandien parduosite autobusą ir už jį gausite labai didelę kainą.

Brangus autobusų supirkimas Jūsų paslaugoms!

AUTO SUPIRKIMAS VISOJE LIETUVOJE

Jūsų patogumui dirbame 24/7 - užtikriname profesionalias, greitas ir labai patogias automobilių supirkimo paslaugas!